saleziani zilina oznamy

var addy12662 = 'michalovce' + '@'; Komunlne sluby. Tto e-mailov adresa je chrnen pred spamovacmi robotmi. Tto webov strnka pouva sbory cookies na zlepenie vho zitku pri prechdzan webom. Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. Tto e-mailov adresa je chrnen pred spamovacmi robotmi. document.write(''); GPS sradnice: 49.214282 S 18.732398 V Sprvca farnosti: doc. Tento rok projekt podporuje Angolu vetky informcie a materily njdete na www.tehlicka.sk, Rm-kat. : 041/562 13 12, mail: farnost.zilina@gmail.com, www.farnost-zilina.sk Liturgick kalendr: PO 06.01. Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. \n document.write(''); var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Nohami krajte po zemi, ale srdcom bute v nebi. By dobr nespova v tom, e sa neprevinme, ale v tom, e sa chceme napravi. omi v kostole avnedele o19.40 na Bratislavskej Kalvrii, stretvame sa o19.10 pred Miletikou. 2019 - 2020 Mgr. \n var path = 'hr' + 'ef' + '='; Albety, n. o., Dr. h. c. prof. MUDr. Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. var addy_text78188 = 'kosice.kalvaria' + '@' + 'saleziani' + '.' + 'sk'; tatistick cookies sa pouvaj na pochopenie toho, ako nvtevnci interaguj s webovou strnkou. Farsk oznamy, rozpis om, informcie o salezinoch, oratrium. Pozvame vs na historicky prv achov turnaj, ktor sa bude kona v priestoroch novho oratka v sobotu 18.marca o 15:00. Kad v dar investujeme do mladch. Uk mi, Pane, svoju cestu a budem kra v tvojej pravde. .. mj. Aj tento rok sa rozbehol projekt TEHLIKA. 26. pracovnho stretnutia pracovnch skupn, Zpisnice z I. pracovnho stretnutia pracovnch skupn, Predaj osobn automobil Mercedes Benz, 211, E 320 4-MATIC. addy72632 = addy72632 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Mladch sprevdzame na ich ceste viery, pomhame im spozna ich povolanie. 7:00. FEB. 2023. addy13220 = addy13220 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; VZaSP sv. mail: humenne@saleziani.sk. (teda vdy 30min. document.write('span>'); EWA JOLANTA TRVNIKOV. Vnajnovch katolckych novinch sa dotate: o vieme oprvom nstupcovi svtho Petra; rozhovor sptrom Milanom Bubkom; Mal prehad filmov oJeiovi Kristovi; ain. var path = 'hr' + 'ef' + '='; radn hodiny Rmskokatolcka cirkev, Farnos ilina - Salezini. document.write(''); var path = 'hr' + 'ef' + '='; Ide o pln vzok, nplou prce je koordincia, organizcia dobrovonkov a vjazdov v rmci aktivt v Gabkove. ome a spovedanie. var addy47627 = 'mamateyova' + '@'; //-->\n addy47627 = addy47627 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; Tto e-mailov adresa je chrnen pred spamovacmi robotmi. //--> document.write('<\/a>'); Verme, e u oskoro ich zase rozbehneme. var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Salezi ni- ilina. Pod vedenm salezina Jaa, alias Jana Butkovskho oili legendrne Rchle py v scnkach v podan talentovanch animtorov. var addy72632 = 'presov' + '@'; Tto e-mailov adresa je chrnen pred spamovacmi robotmi. Budca nedea je prv pstna a bude zbierka na charitu. document.write(addy_text73618); document.write(''); Hodinov manel na pokanie vaka obbenej aplikcii. var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy74449 = 'novadubnica' + '@'; Tdenn rozpis celebrantov sv. //-->\n document.write(''); Portl salezinskej rodiny na Slovensku. Majte radi svoje povinnosti, ke ich chcete dobre vykonva. document.write(''); \n Medzinrodn vedeck konferenciu HUMANITRNA POMOC PRE UKRAJINU A INTERVENCIE (SKSENOSTI) PROFESIONLNYCH A DOBROVONCKYCH TMOV S UTEENCAMI Z UKRAJINY, ktor sa bude kona 11.11.2022 v Michalovciach. Popolcovou stredou sme zaali pstne obdobie. document.write('span>'); Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. iadame tudentov, aby v tudijnch zleitostiach (prijmacie konanie, prestupy, preruenie tdia, zanechanie tdia a pod.) vyber hodnotenie. Mikula (Po - So), Online prenos - na internetovej televzii bodka.tv. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. //--> 26. februra 2023 / v Oznamy. document.write(''); Farsk oznamy 3. cezron nedea (Nedea Boieho slova), asopis Katechetick ozveny prina na pstne obdobie nov inpircie, V Nitre bude v kazskom seminri duchovn obnova pre mladch muov, Pstna duchovn modlitebn podpora kazov, Vyhlsenie Konferencie biskupov Slovenska k prvmu vroiu vojny na Ukrajine, Vstava diel det vMichalovciach kprvmu vroiu vojny na Ukrajine, V Koiciach zaal pstny prednkov cyklus, Neziskov organizcia Cor Sancti Martini vydala svoju prv publikciu. \n Odbor sprvy verejnho priestranstva a ivotnho prostredia. Viac informci njdete aj na letkoch moja almuna", plagtoch a www.charitaza.sk. var addy50763 = 'trnavka.oratko' + '@'; Autor. Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. Vutorok 21.2., aj ke s jarn przdniny, mldencka svt oma o19.00 bude. Liturgick kalendr: Budca nedea je 2. pstna nedea. om. , , ilina ponovicit Intitt sv. Ochrana osobnch dajov v prostred Katolckej cirkvi na Slovensku. rodiny 2,085 01 Bardejovtel. 1.etapa prpravy SEN, ktor snval donBosco a jeho vyvolenie (CHO)SEN, a sen slovenskch salezinov, N portov klub 1.KK ILINA oslavuje 10-ku, DOMKA - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko ilina | Powered by WordPress | Created by Rootscope. akujeme aj tm, ktor pripravili Paiov krov cestu v . document.write(''); addy33627 = addy33627 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; 1 Day Week Month 3 Mesiace IESTA NEDEA V OBDOB CEZ ROK 12. februr 2023 195; POKORA 74; Liturgick program 13.02.-19.02.2023 67; Farsk oznamy Donovaly 41; 6. nedea v cezronom obdob "A" 2023 39; Nenahraditen (aj) v seniorskom veku rozhovor s Benom Whittakerom, Od zbran k Bohu: kolumbijsk Centrum pre deti zmen Ines ivot, Kresan zbit do bezvedomia za to, e odmietol zaprie svoju vieru. Za Benediktom XVI. Telefn: +421 (041) - 5070500 E-mail: zilina(at)kapucin.sk PC Fidlio: pcfidelio(at)gmail.com Vrtnica: PO - PIA 12:00 - 20:00 //-->\n Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. Salezini Don Bosca, Tri hrky 17, 040 11 Koice tel. : 042/444 15 60 e-mail: Domka. Sv. Jozefa Robotnka, Salezinska 18, 010 01 ilina tel. document.write('<\/a>'); document.write('<\/a>'); : 041/562 13 12, mail: farnost.zilina@gmail.com, www.farnost-zilina.sk Liturgick kalendr: PO 20.02. document.write(''); Sprvy zo salezinskeho sveta. //-->, Tridsiata tvrt nedea v cezronom obdob Krista Kra 21.11. Bezpenos. //-->\n var addy2967 = 'dubnica' + '@'; Salezini Don Bosca. addy99003 = addy99003 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; Oznamy mesta. var addy_text66640 = 'zilina' + '@' + 'saleziani' + '.' + 'sk'; akujeme vetkm, ktor akmkovek spsobom prispeli k zdarnmu priebehu Vekononho Trojdnia v naej kaplnke, i u upratovanm, vzdobou, spevom, tanm alebo akokovek inak. Dka trasy 10km apredpokladan nvrat je o15.00 hod. document.write(addy47627); akujeme, e ns podporujete aj v tchto akch asoch. Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. //--> V roku 1784 mala Bnov 483 obyvateov, v 1828 386 a v roku 1900 773 obyvateov. Liturgick kalendr: Po-So 22.-27.4.: Vekonon Oktva, Ne 28. (viac info tu) Funkn sbory cookies pomhaj vykonva urit funkcie, ako je zdieanie obsahu webovej strnky na platformch socilnych mdi, zhromaovanie sptnej vzby a alie funkcie tretch strn. //-->\n var addy10927 = 'bardejov' + '@'; //-->, Hody Salezinsky dom, Hodsk 1229, 924 01 Galanta-Hody tel. document.write(''); DECEMBRA 2022. \n 2023. Z nich sa vo vaom prehliadai ukladaj sbory cookies, ktor s kategorizovan poda potreby, pretoe s nevyhnutn pre fungovanie zkladnch funkci webovej strnky. Stredisko Koice Tri hrky 17 Koice 040 11 tel. Daruj 2%. Toma Akvinskho v iline, pootvoril vlastn svet profesionlneho i osobnho ivota. Leave this field empty if you're human: BYTA. var addy23348 = 'fara.dubnica' + '@'; Farsk oznamy. Prosme neuvdza iadnu ulicu, aby sme zabrnili putovaniu zsielok po potch Bratislavy. : 033/535 36 71 e-mail: document.write('\n 010 01 ilina. om. Prihlsi sa me kad, kto vie ako sa hbu figrky na achovnici. var path = 'hr' + 'ef' + '='; om . Nam jedinm a skutonm priateom je a mus by sviatostn Jei. var path = 'hr' + 'ef' + '='; This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Farsk oznamy; O farnosti; Foto; Najtanejie na MojaKomunita.sk. POZOR! Katedrlne nmestie 25/3 var path = 'hr' + 'ef' + '='; web: www.sdbmi.sk, Salezini, Mlynsk 677/40, 029 01 Nmestovo tel. Dnes s Jnom Dobrkom divadelnm, televznym i serilovm hercom. //--> Aj drobnosti v domcnosti, ktor potrebujete opravi i namontova, pre vs mu by asovo a technicky nron. : 051/772 37 67 e-mail: //--> om a spovedania njdete v asti: Farnos ->Sv. V naom kostole sv. : 055/644 10 32 e-mail: lunik9@saleziani.sk web: www.lunik9.sk, Salezini Don Bosca, Tri hrky 17, 040 11 Koice tel. - 28.11. . \n document.write(''); var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; Celoslovensk hokejbalov turnaj veterni, DOMKA - Zdruenie salezinskej mldee, stredisko ilina. Zruenie niektorch z tchto sborov cookies vak me ovplyvni v zitok z prehliadania. //-->, Dubnica nad Vhom Salezini, Nmestie sv. ilina \ Mestsk rad \ Oznamy mesta \ Strana 46. vojny rozkladala po oboch stranch hlavnej cesty. web: www.humenne.saleziani.sk, Koice - Kalvria Salezini, Na Kalvrii 23, 040 01 Koice tel. Pn je rd, ke to, o robme preho, robme s radosou. DECEMBRA 2022, PANNY MRIE BOHORODIKY NOV ROK 2023 1. document.write(''); document.write('span>'); \n DRIET. //--> 1. pstna nedea - 26. Dieczna charita ilina vm akuje za kad almunu pre . document.write(' addy38186 = addy38186 + 'saleziani' + '.' + 'sk'; Da 15. augusta zloia novici Jn Bendk a Marin Harar svoju prv rehon profesiu ako Salezini don Bosca. var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; document.write(' Pretoe don Bosco a Panna . V zdravotnctva a socilnej prce sv. //-->\n var addy_text29677 = 'sal.kniznica' + '@' + 'gmail' + '.' + 'com'; Z nich sa vo vaom prehliadai ukladaj sbory cookies, ktor s kategorizovan poda potreby, pretoe s nevyhnutn pre fungovanie zkladnch funkci webovej strnky. o 14:30.; Viera do vrecka.Tento rok vychdza vemi cenn edcia o salezinskej . \n var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; \n //--> JANUR 2023. Poas jarnch przdnin organizujeme pre mladch Oratkovsk vlet do prrody, ktor bude v stredu 22.2. document.write(''); Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. , Trnava - Kopnka Salezini, Jna Hlubka 11, 917 01 Trnava - Kopnka tel. Na jej zobrazenie potrebuje ma naintalovan JavaScript. Retaurcia Heyduka v centre Bratislavy had dve anky, Cameron Diaz Street Fashion Wool Trench Coat, SIEDMA NEDEA V OBDOB CEZ ROK 19. februr 2023, PIATA NEDEA V OBDOB CEZ ROK 5. februr 2023, IESTA NEDEA V OBDOB CEZ ROK 12. februr 2023, NEDEA BOIEHO NARODENIA 25. p. Vola len v prpade potreby udelenia sviatosti chormu alebo zomierajcemu. var addy66640 = 'zilina' + '@';